תקשורת
ואבטחת מידע

פתרונות תקשורת אלחוטית

פתרונות תקשורת אלחוטית

כשותפה בכירה של חברת Aruba Networks אנו מספקים את הפתרונות האיכותיים ביותר בתחום הגלישה האלחוטית לכל עסק או ארגון. פתרונות הגלישה האלחוטית של חברת Aruba Networks, המדורגת על ידי גרטנר כמובילה עולמית בפתרונות תקשורת אלחוטית, מבטיחים לעסק ביצועים מעולים לצד תפעול פשוט ואינטואיטיבי מבלי להתפשר על רמת האבטחה.

צרו איתי קשר
פתרונות תקשורת למשרדים ולחוות שרתים

פתרונות תקשורת למשרדים ולחוות שרתים

קבוצת אולטרייד מספקת ללקוחות האנטרפרייז שלה פתרונות תקשורת של היצרניות הגדולות והמובילות בעולם כגון: Dell, סיסקו, Aruba, יוניטר ועוד. בין אם מדובר בפתרונות לרשתות תקשורת נתונים או בפתרונות תקשורת לחוות שרתים – הצוות המקצועי של אולטרייד ידע להתאים את הפתרון הנכון לצרכי הארגון.

צרו איתי קשר
פתרונות חומת אש

פתרונות חומת אש

כשותפה בכירה של חברת CheckPoint אנו מספקים פתרונות חומת אש מתקדמים לארגוני אנטרפרייז בישראל. השירות המקיף שלנו כולל ייעוץ, הטמעה ותמיכה במערכות חומת אש מתקדמות. כמו כן החברה מספקת שירותי ייעוץ ואינטרגרציה על ידי מומחים טכנולוגיים מובילים בתחום זה.

צרו איתי קשר
פתרונות אבטחת מידע לתחנות קצה ומכשירים ניידים

פתרונות אבטחת מידע לתחנות קצה ומכשירים ניידים

בתחום ה-Security אין מקום לטעויות! צוות המומחים של אולטרייד בעל ניסיון רב במתן שירותי ייעוץ, ליווי ותמיכה בתחום האבטחה לארגונים בכל סדר גודל. כדי להבטיח רמת אבטחה גבוהה, אנו מספקים את פתרונות האבטחה של החברות המובילות בתחום ההגנה על נקודות קצה כגון CheckPoint, מקאפי, טרנד מיקרו ועוד.

צרו איתי קשר
פתרונות אבטחת מידע בענן

פתרונות אבטחת מידע בענן

עולם מחשוב הענן צובר תאוצה רבה בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר ארגונים מנצלים את יתרונות הענן בתשתיות העסק שלהם. לצוות אולטרייד נסיון רב באפיון, התאמת והטמעת פתרונות אבטחת מידע בענן, ומייצגת את החברות הגדולות בתחום ביניהן F5, צ'ק פוינט, טרנד מיקרו ועוד.

צרו איתי קשר
פתרונות אבטחת מידע לתקשורת

פתרונות אבטחת מידע לתקשורת

עם חדירת מוצרי ה-Mobile לעולם העבודה היום-יומי, ארגונים היום חשופים לאיומים יותר מאי פעם. על מנת לספק את ההגנה המקיפה ביותר לכלל רכיבי התקשורת והאלחוט בארגון, בחרנו באולטרייד לספק את פתרונת ה-NAC של חברת ClearPass מבית Aruba. פתרון זה מעניק לעסק יכולות ניהול ושליטה מלאה על רכיבי התקשורת הניידים וחוסמת פרצות אבטחה פוטנציאליות.

צרו איתי קשר
פתרונות הגנה לתיבות דואר

פתרונות הגנה לתיבות דואר

חלק גדול מתקיפות הסייבר הנפוצות מתרחשות דרך המייל הארגוני. חברת אולטרייד מספקת מגוון רחב של פתרונות הגנה לתיבות דואר של החברות המובילות בעולם כמו צ'ק פויינט, סייבונט, פורטינט ועוד, לתיבות דואר בסביבת הענן, Office 365, גוגל ועוד, על מנת לספק הגנה הרמטית, סינון דואר חשוד וחסימת איומים מהרשת הארגונית.

צרו איתי קשר
פתרונות אבטחת מידע לאפליקציות

פתרונות אבטחת מידע לאפליקציות

פרצות אבטחה בתוכנות ואפליקציות מהוות איום מהותי על עסקים וארגונים ברחבי העולם. קבוצת אולטרייד מספקת שירותי ייעוץ, הטמעה ותמיכה בפתרונות המובילים בעולם בתחום ההגנה על אפליקציות של חברת F5, המספקים שכבת הגנה חשובה מפני איומי סייבר מסוכנים.

צרו איתי קשר

לקוחות כותבים עלינו

"כשהחלטנו לשדרג את מערכות האחסון שלנו, יצאנו למכרז בו זכתה קבוצת אולטרייד. צוות המהנדסים של אולטרייד היה קשוב לצרכים שלנו לפני ובמהלך הפרויקט. הם התגלו כמקצוענים בלתי רגילים בזיהוי הבעיות ובמציאת הפתרונות במהירות. בטרם הפרויקט היו לנו חששות מההטמעה של טכנולוגיה חדשה – בדיעבד, אני שמח שעשינו זאת".
מורדו אזגורי, מנהל ה-IT מכללת כנרת
"בעזרת אולטרייד אנו מקבלים ערכים גבוהים לציוד אלקטרוני ישן שסיים את תפקידו בארגונינו, וגם דואגים לאיכות הסביבה. אולטרייד מבצעים את כלל התהליך - מאיסוף, דרך מיון והפרדה ועד סיום המיחזור של ציוד הקצה, המחשוב וה-IT על הצד הטוב ביותר".
רוני מדריק, מנהל תחום רכש YES
״בקבוצת שלמה (אפקון, שלמה ביטוח, תדיראן טלקום ומרכז לוגיסטי צריפין) עובדים עם All Trade כשנה וחצי ומקבלים פתרון מלא לשביעות רצוננו בנושא המחשוב בארגון: רכישת מחשבים ומיחזור ציוד אלקטרוניקה, כבלים ומתכות כמו אלומיניום, נחושת וברזל״.
שלומי אוחנה, סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה קבוצת שלמה
"מזה שנים רבות אנו רוכשים מחשבים וציוד תקשורת מחברת אולטרייד. המחירים אכן אטרקטיביים וחווית השירות פשוט יוצאת דופן".
מוטי לוי, CTO תעשיה צבאית
מתעניינים בפתרונות מחשוב מקבוצת אולטרייד? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב מקבוצת אולטרייד?
צרו קשר

X
למידע נוסף צרו איתנו קשר