שירותי
מומחים

שירותי מומחה בתחום אחסון וגיבוי

שירותי מומחה בתחום אחסון וגיבוי

אסטרטגיית אחסון וגיבוי נכונה, שמותאמת לצרכי ואופי העסק, לא רק תחסוך לכם בעומס העבודה, היא גם מרכיב חיוני בתוכנית ה-DRP של הארגון. קבוצת אולטרייד מספקת שרותי תכנון, הטמעה ותמיכה לכלל תשתיות האחסון בארגון תוך סיוע בהקמת פתרונות גיבוי, תוכניות התאוששות מאסון ועוד.

צרו איתי קשר
שירותי מומחה בעולמות אבטחת מידע ותקשורת נתונים

שירותי מומחה בעולמות אבטחת מידע ותקשורת נתונים

התפתחות פשיעת הסייבר, וההשלכות שלה על ארגונים ברחבי העולם, לא מאפשרים לכם להישאר מאחור. מומחי האבטחה של קבוצת אולטרייד מסייעים לארגונים בבנית אסטרטגיית אבטחת מידע הרמטית, המגנה על הארגון מפני איומי אבטחת המידע המתפתחים.

צרו איתי קשר
שירות HELP DESK מנוהל מרוחק

שירות HELP DESK מנוהל מרוחק

אחד מהגורמים המעניקים תחושה של שקט וביטחון בעת ניהול עסק, הוא שאנחנו יודעים עם מי ליצור קשר כשדברים לא עובדים כמו שצריך. צוות המומחים של אולטרייד מספק ללקוחות הקבוצה שירותי Help Desk מקצועיים ומקיפים הכוללים את כלל צרכי המחשוב והתקשורת של העסק שלכם: תשתיות, תוכנות, אבטחה, גיבוי ועוד

צרו איתי קשר
שירותי מיקור חוץ

שירותי מיקור חוץ

מודל העסקה במיקור חוץ מאפשר לכם להתעסק במה שאתם עושים הכי טוב, ולתת לנו לטפל בתחומים בהם אתם צריכים חיזוק. לקבוצת אולטרייד ניסיון של מעל 20 שנים בשוק ה-IT בישראל, וההתמחות שלנו היא בהתאמת עובדים מקצועיים בתחומי מערכות המידע והסיסטם במודל של מיקור חוץ.

צרו איתי קשר
שירותי מעברי משרדים וחוות שרתים

שירותי מעברי משרדים וחוות שרתים

עוברים למשרד חדש? חוששים שהמעבר יפגע משמעותית בעבודה השוטפת של הארגון? קבוצת אולטרייד מספקת שירותי מעבר מקיפים של תשתיות המחשוב למשרדים וחוות שרתים באופן מקצועי, אמין ומהיר, תוך הפסד מינימלי של זמן מעבר.

צרו איתי קשר
שירותי טכנאות לציוד היקפי

שירותי טכנאות לציוד היקפי

כחלק מסל השירותים שלנו, אנו מספקים ללקוחותינו גם שירותי טכנאי מקצועיים לציוד ורכיבי ה-IT השונים של הארגון. השירות ניתן במעבדות החברה או בחצר הלקוח בהתאם למסלול השירות המתאים ביותר עבורכם.

צרו איתי קשר

לקוחות כותבים עלינו

"כשהחלטנו לשדרג את מערכות האחסון שלנו, יצאנו למכרז בו זכתה קבוצת אולטרייד. צוות המהנדסים של אולטרייד היה קשוב לצרכים שלנו לפני ובמהלך הפרויקט. הם התגלו כמקצוענים בלתי רגילים בזיהוי הבעיות ובמציאת הפתרונות במהירות. בטרם הפרויקט היו לנו חששות מההטמעה של טכנולוגיה חדשה – בדיעבד, אני שמח שעשינו זאת".
מורדו אזגורי, מנהל ה-IT מכללת כנרת
"בעזרת אולטרייד אנו מקבלים ערכים גבוהים לציוד אלקטרוני ישן שסיים את תפקידו בארגונינו, וגם דואגים לאיכות הסביבה. אולטרייד מבצעים את כלל התהליך - מאיסוף, דרך מיון והפרדה ועד סיום המיחזור של ציוד הקצה, המחשוב וה-IT על הצד הטוב ביותר".
רוני מדריק, מנהל תחום רכש YES
״בקבוצת שלמה (אפקון, שלמה ביטוח, תדיראן טלקום ומרכז לוגיסטי צריפין) עובדים עם All Trade כשנה וחצי ומקבלים פתרון מלא לשביעות רצוננו בנושא המחשוב בארגון: רכישת מחשבים ומיחזור ציוד אלקטרוניקה, כבלים ומתכות כמו אלומיניום, נחושת וברזל״.
שלומי אוחנה, סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה קבוצת שלמה
"מזה שנים רבות אנו רוכשים מחשבים וציוד תקשורת מחברת אולטרייד. המחירים אכן אטרקטיביים וחווית השירות פשוט יוצאת דופן".
מוטי לוי, CTO תעשיה צבאית
מתעניינים בפתרונות מחשוב מקבוצת אולטרייד? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב מקבוצת אולטרייד?
צרו קשר

X
למידע נוסף צרו איתנו קשר