חומרה
ופתרונות OEM

שרתים וחומרה

שרתים וחומרה

אנו בקבוצת אולטרייד מבינים את חשיבות החומרה האיכותית לעסק, ואנו שואפים לספק ללקוחותינו את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בתחום השרתים והחומרה.

קבוצת אולטרייד שותפה מובילה של היצרניות המובילות בשוק החומרה העולמי כגון HPE, Dell, Lenovo ועוד, ואנו מספקים לללקוחותינו שירות מקיף – החל משלבי הייעוץ והאיפיון ועד הטמעה ותמיכה באתר הלקוח.

בין הפתרונות שאנו מספקים ללקוחותינו:

  • שרתי בלייד
  • שרתי פיצה
  • מחשבים ניידים
  • מחשבים נייחים
  • טאבלטים
צרו איתי קשר
פתרונות OEM

פתרונות OEM

האתגרים הטכנולוגיים של העולם המודרני מצריכים פתרונות מתקדמים ולעיתים אף יצירתיים. צוות המומחים של חטיבת פתרונות ה-OEM של קבוצת אולטרייד, ערוכים לספק את כל קשת הפתרונות הדרושים ללקוחותיה על מנת להתגבר על האתגרים הטכנולוגיים ולסייע להם לעמוד ביעדיהם העסקיים.

עקב החשיבות הרבה בהתאמת הפתרון הטכנולוגי למערכת הלקוח – הכוללת עמידה בסטנדרטים מקצועיים ודרישות רגולטוריות – החטיבה מאפיינת, מתכננת ומייצרת מערכות מורכבות בהתאם למפרט ודרישות הלקוח, ומספקת פתרונות OEM לכל תחומי התעשייה, התקשורת, המכונות והמכשור הרפואי.

הפתרונות והשירותים שמספקת קבוצת אולטרייד בתחום ה-OEM, מסייעים ללקוחותינו לספק שירות טוב יותר ללקוחותיהם, ולפתח יתרון טכנולוגי-תחרותי אל מול החברות המתחרות, וכל זה בהתבסס על מקצוענות חסרת פשרות, ניסיון של מעל 20 שנה בתחום המחשוב, מתודולוגיית איפיון קפדנית וביצוע ללא דופי.

חטיבת ה-OEM מציעה פתרון מלא הכולל:

  • איפיון והגדרת הדרישות לפתרון הרצוי
  • תכנון קונספט המוצר, פיתוח, ייצור וביצוע בדיקות איכות
  • תמיכה, תחזוקה ושירות למערכת
צרו איתי קשר

לקוחות כותבים עלינו

"כשהחלטנו לשדרג את מערכות האחסון שלנו, יצאנו למכרז בו זכתה קבוצת אולטרייד. צוות המהנדסים של אולטרייד היה קשוב לצרכים שלנו לפני ובמהלך הפרויקט. הם התגלו כמקצוענים בלתי רגילים בזיהוי הבעיות ובמציאת הפתרונות במהירות. בטרם הפרויקט היו לנו חששות מההטמעה של טכנולוגיה חדשה – בדיעבד, אני שמח שעשינו זאת".
מורדו אזגורי, מנהל ה-IT מכללת כנרת
"בעזרת אולטרייד אנו מקבלים ערכים גבוהים לציוד אלקטרוני ישן שסיים את תפקידו בארגונינו, וגם דואגים לאיכות הסביבה. אולטרייד מבצעים את כלל התהליך - מאיסוף, דרך מיון והפרדה ועד סיום המיחזור של ציוד הקצה, המחשוב וה-IT על הצד הטוב ביותר".
רוני מדריק, מנהל תחום רכש YES
״בקבוצת שלמה (אפקון, שלמה ביטוח, תדיראן טלקום ומרכז לוגיסטי צריפין) עובדים עם All Trade כשנה וחצי ומקבלים פתרון מלא לשביעות רצוננו בנושא המחשוב בארגון: רכישת מחשבים ומיחזור ציוד אלקטרוניקה, כבלים ומתכות כמו אלומיניום, נחושת וברזל״.
שלומי אוחנה, סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה קבוצת שלמה
"מזה שנים רבות אנו רוכשים מחשבים וציוד תקשורת מחברת אולטרייד. המחירים אכן אטרקטיביים וחווית השירות פשוט יוצאת דופן".
מוטי לוי, CTO תעשיה צבאית
מתעניינים בפתרונות מחשוב מקבוצת אולטרייד? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב מקבוצת אולטרייד?
צרו קשר

X
למידע נוסף צרו איתנו קשר