ציוד
מוקשח

חטיבת המחשוב התעשייתי של קבוצת אולטרייד מספקת מגוון רחב של פתרונות חומרה ומחשוב עבור תנאי סביבה קשים כמו שמש, חום, קור, אבק ועמידות מפני מכות, נפילות ועוד לשוק התעשייתי והצבאי.

בנוסף למעטפת החזקה ולרכיבים המוגנים, פתרונות החומרה המוקשחת של אולטרייד מספקים מענה לצרכים מגוונים כמו חיי סוללה ארוכים, מסכים שמותאמים לעבודה בשמש, מצלמות מובנות ועוד.

בים, באוויר או ביבשה – הצוות המיומן של קבוצת אולטרייד ידע להתאים עבורכם את המוצרים המתאימים לצרכים ולתנאי השטח בהם אתם עובדים.

בין מוצרינו:

  • טאבלטים מוקשחים צבאיים
  • מחשבים ניידים מוקשחים
  • מתגי קמפוס מוקשחים
  • מסכים מוקשחים
  • מערכות אחסון מוקשחות
צרו איתי קשר

לקוחות כותבים עלינו

"כשהחלטנו לשדרג את מערכות האחסון שלנו, יצאנו למכרז בו זכתה קבוצת אולטרייד. צוות המהנדסים של אולטרייד היה קשוב לצרכים שלנו לפני ובמהלך הפרויקט. הם התגלו כמקצוענים בלתי רגילים בזיהוי הבעיות ובמציאת הפתרונות במהירות. בטרם הפרויקט היו לנו חששות מההטמעה של טכנולוגיה חדשה – בדיעבד, אני שמח שעשינו זאת".
מורדו אזגורי, מנהל ה-IT מכללת כנרת
"בעזרת אולטרייד אנו מקבלים ערכים גבוהים לציוד אלקטרוני ישן שסיים את תפקידו בארגונינו, וגם דואגים לאיכות הסביבה. אולטרייד מבצעים את כלל התהליך - מאיסוף, דרך מיון והפרדה ועד סיום המיחזור של ציוד הקצה, המחשוב וה-IT על הצד הטוב ביותר".
רוני מדריק, מנהל תחום רכש YES
״בקבוצת שלמה (אפקון, שלמה ביטוח, תדיראן טלקום ומרכז לוגיסטי צריפין) עובדים עם All Trade כשנה וחצי ומקבלים פתרון מלא לשביעות רצוננו בנושא המחשוב בארגון: רכישת מחשבים ומיחזור ציוד אלקטרוניקה, כבלים ומתכות כמו אלומיניום, נחושת וברזל״.
שלומי אוחנה, סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה קבוצת שלמה
"מזה שנים רבות אנו רוכשים מחשבים וציוד תקשורת מחברת אולטרייד. המחירים אכן אטרקטיביים וחווית השירות פשוט יוצאת דופן".
מוטי לוי, CTO תעשיה צבאית
מתעניינים בפתרונות מחשוב מקבוצת אולטרייד? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב מקבוצת אולטרייד?
צרו קשר

X
למידע נוסף צרו איתנו קשר