תחנות
רזות Big

השימוש בתחנות עבודה רזות מייעל את ניצול משאבי החברה, חוסך משמעותית בעלויות האחזקה ובצריכת החשמל ומאפשר בקרה כוללת על התחנות ורמת אבטחת מידע גבוהה יותר.

קבוצת אולטרייד מתמקדת במתן פתרון כולל ללקוחותיה על ידי שימוש במגוון רחב של מוצרים ומערכות הפעלה, ומספקת פתרונות בסביבות עבודה שנות כגון Server Base Computing, סביבה מקומית – Client Server והן בסביבה וירטואלית.

לחברה ניסיון של מעל עשור במתן פתרונות בתחום המחשוב הרזה, תוך שיתוף פעולה עם החברות המובילות בתחום בינהן Microsoft, CITRIX, VMware, Cokpit ועוד. כמו כן, מוצרי החברה ניתנים לשדרוג בצורה מודולארית ופשוטה ותומכים בכל מערכות ההפעלה הקיימות בשוק.

צרו איתי קשר

לקוחות כותבים עלינו

"כשהחלטנו לשדרג את מערכות האחסון שלנו, יצאנו למכרז בו זכתה קבוצת אולטרייד. צוות המהנדסים של אולטרייד היה קשוב לצרכים שלנו לפני ובמהלך הפרויקט. הם התגלו כמקצוענים בלתי רגילים בזיהוי הבעיות ובמציאת הפתרונות במהירות. בטרם הפרויקט היו לנו חששות מההטמעה של טכנולוגיה חדשה – בדיעבד, אני שמח שעשינו זאת".
מורדו אזגורי, מנהל ה-IT מכללת כנרת
"בעזרת אולטרייד אנו מקבלים ערכים גבוהים לציוד אלקטרוני ישן שסיים את תפקידו בארגונינו, וגם דואגים לאיכות הסביבה. אולטרייד מבצעים את כלל התהליך - מאיסוף, דרך מיון והפרדה ועד סיום המיחזור של ציוד הקצה, המחשוב וה-IT על הצד הטוב ביותר".
רוני מדריק, מנהל תחום רכש YES
״בקבוצת שלמה (אפקון, שלמה ביטוח, תדיראן טלקום ומרכז לוגיסטי צריפין) עובדים עם All Trade כשנה וחצי ומקבלים פתרון מלא לשביעות רצוננו בנושא המחשוב בארגון: רכישת מחשבים ומיחזור ציוד אלקטרוניקה, כבלים ומתכות כמו אלומיניום, נחושת וברזל״.
שלומי אוחנה, סמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה קבוצת שלמה
"מזה שנים רבות אנו רוכשים מחשבים וציוד תקשורת מחברת אולטרייד. המחירים אכן אטרקטיביים וחווית השירות פשוט יוצאת דופן".
מוטי לוי, CTO תעשיה צבאית
מתעניינים בפתרונות מחשוב מקבוצת אולטרייד? <br />
צרו קשר

מתעניינים בפתרונות מחשוב מקבוצת אולטרייד?
צרו קשר

X
למידע נוסף צרו איתנו קשר